У COVID-19 виявили нові симптоми: вражає порожнину рота

У COVID-19 виявили нові симптоми: вражає порожнину рота

Коронавірус (COVID-19) вражає порожнину рота, викликаючи втрату смаку, кандидоз та точкові крововиливи.

Також можуть утворитися травматичні виразки та інші різноманітні запальні процеси на язиці та слизових оболонках. Про це повідомили вчені з лабораторії оральної гістопатології факультету охорони здоров'я Бразильського університету, пише International Journal of Infectious Diseases.

Медики пояснили, що такі симптоми проявляються через погіршення здоров'я і ослаблений вірусом організм. Також імунітет може знижуватися через застосування ліків, таких як антибіотики.

Відео дня

Так, було надано дані літнього чоловіка, який заразився COVID-19. На 24-й день після звернення до лікарні в нього утворилися жовті виразки в роті та глибокі тріщини.

"Тому огляд стоматологом бажано ввести в список необхідних досліджень за СOVID-19", – відзначили дантисти.

Відзначається, що після одужання деякі пацієнти скаржилися, що відчуття смаку до них так і не повернулося. Крім того, у пацієнтів фіксувався підвищений вміст цукру і жирів у крові.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у дітей із COVID-19 помітили нові неврологічні симптоми.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки