У Держприкордонслужбі виправдалися за слова глави про "розправу" над тими, хто відмовився від перевірки на коронавірус

10,4 т.
У Держприкордонслужбі виправдалися за слова глави про 'розправу' над тими, хто відмовився від перевірки на коронавірус

У Держприкордонслужбі виправдалися за заяву їх глави Сергія Дейнеки, в якому він сказав, що українців, які відмовляться від температурного скринінгу для виявлення коронавірусу, обстежуватимуть "публічно" і віддадуть суспільству на його розсуд.

Спікер Державної прикордонної служби України Андрій Демченко розповів у коментарі OBOZREVATEL, що це була спроба розрядити обстановку, оскільки ситуація загострювалася.

"Він хотів розрядити обстановку. Фактично, ми закликаємо до свідомості громадян, що якщо є необхідність пройти медичне обстеження, щоб ніхто від нього не відмовлявся. Про це і говорив глава. Ситуація трохи загострювалася, мовляв, а раптом щось там буде, але глава просто в такий спосіб хотів сказати, що все буде добре, не переживайте", – розповів спікер.

Відео дня
Сергій Дейнеко

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше стало відомо, що в Україні з метою запобігання потрапляння коронавірусу на кордоні перевірятимуть всіх прибулих з Італії, де зафіксовано спалах захворювання.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки