У Франції заявили про початок лікування COVID-19 токсичним засобом від малярії

У Франції заявили про початок лікування COVID-19 токсичним засобом від малярії

Французька фармацевтична компанія припускає, що в найближчі дні почне передавати уряду гідроксихлорохін, яким можуть почати лікувати коронавірус.

ЧИТАЙТЕ ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про ці ліки кілька днів тому заявляв президент США Дональд Трамп, як про ті, що можуть перевернути медицину. Мовляв, гідроксихлорохін і азитроміцин (їх іще використовують проти малярії) здатні вилікувати хворобу.

Як пише Forbes, слова Трампа ґрунтуються на неповному дослідженні, яке провели у Франції. У ньому повідомлялося, що 70% пацієнтів, які отримували гідроксихлорохін та антибіотик азитроміцин (14 осіб із 20), показали негативний результат на коронавірус уже на 6-й день.

Відео дня

Правда, китайські експерти відзначають високу летальність у цього препарату. Під час французьких досліджень лікування трьох людей було перервано через переведення в реанімацію, один пацієнт помер, одному перестали давати ліки через нудоту, а ще один покинув госпіталь після отримання негативних результатів тесту на коронавірус.

У Франції почнуть використовувати гідроксихлорохін і азитроміцин для лікування COVID-19

Проте, американські експерти впевнені, що хоч ризики і високі, але в кризових ситуаціях цю комбінацію ліків використовувати можна. Крім того, п'ятиденний курс лікування обійдеться всього лише в 12 доларів, що теж є перевагою препарату.

На тлі цього французька компанія Sanofi висловила готовність передати уряду мільйони доз гідроксихлорохіну, передає France 24.

"Ймовірно, завтра ми почнемо давати ліки пацієнтам. Ймовірно, у нас будуть результати в найближчі тижні. Як тільки ми отримаємо результати, ми зможемо зробити і доставити величезну кількість доз", – заявив Олів'є Богільо з Sanofi.

У Всесвітній організації охорони здоров'я теж відзначають високу токсичність гідроксихлорохіну, однак, все ж включили ці ліки в список на детальне вивчення як засобу проти COVID-19.

Також DailyMail повідомляє про випадок, коли подружня пара прийняла хлорохінфосфат, переплутавши його з гидроксихлорохин. В результаті чоловік помер, а його дружина перебуває в критичному стані.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що вакцина від коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через рік.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки