У Франції заявили про препарат від коронавірусу, який вбиває хворобу за 6 днів

У Франції заявили про препарат від коронавірусу, який вбиває хворобу за 6 днів

У Франції заявили, що протималярійний препарат гідроксихлорохін нібито може позбавити коронавірус здатності заражати людей за 6 днів.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВИРУС

Відповідне дослідження провів професор Дідьє Рауль, який очолює інфекційний центр IHU Mediterranee в Марселі. Його звіт був опублікований The Connexion.

Так, пацієнти з COVID-19, які стали учасниками випробувань і отримували хлорохін (скорочена назва у Франції), продемонстрували швидке та ефективне відновлення. Також у них різко скоротилася кількість часу, протягом якого вони залишалися заразні.

Відео дня
У Франції заявили про препарат від коронавірусу, який вбиває хворобу за 6 днів

Рауль лікував 24 пацієнтів із Ніцци і Авіньйона хлорохіном за допомогою препарату "Плакеніл". Їм давали 600 мкг на день протягом 10 днів, ретельно контролюючи стан, оскільки препарат може викликати серйозні побічні ефекти.

"Ми змогли встановити, що пацієнти, які не отримували гідроксихлорохін, все ще залишалися заразні через шість днів, але з тих, хто отримував, заразними були 25 відсотків", – підсумував Рауль.

Однак поки що вчений не може рекомендувати препарат своїм колегам – для цього потрібно провести всі необхідні клінічні дослідження.

Зазначимо, продають і маркетують препарат лише за торговою назвою. У світі продається у вигляді "Плаквенілу" та "Іммарду".

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше посол Китаю в РФ Чжан Ханьхуей заявив, що вакциною може стати препарат хлорохін фосфат, який застосовується проти малярії.

При цьому в США заявили про смертельну небезпеку хлорохіну в разі лікування з його допомогою коронавірусу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки