У Італії різко зросла кількість загиблих від коронавірусу

У Італії різко зросла кількість загиблих від коронавірусу

За добу число загиблих від коронавірусу в Італії різко зросла. Так, за станом на 1 березня кількість жертв становить 34 людини.

Про це повідомив голова Служби цивільної оборони Італії, передає DailyMail. Він уточнив, що на даний момент, усього в країні інфікованими залишаються 1577 чоловік.

Так само він додав, що одужали 83 громадянина Італії.

У Італії різко зросла кількість загиблих від коронавірусу

Відзначимо, італійцям заборонили покидати свої муніципалітети, в'їзд у них також закритий. У муніципалітетах скасували громадські заходи спортивного, культурного, розважального та релігійного характеру. За порушення заборони на пересування загрожує до 3 років ув'язнення.

Відео дня

Карта поширення коронавірусу в світі:

Як писав OBOZREVATEL, спалах COVID-19 в Італії і карантинний режим "вдарили" по сільському господарству країни.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки