МоваЯзык

/ Пульмонологія

У Китаї COVID-19 знайшли у морозиві: сировина була з Нової Зеландії та України

У північнокитайському місті Тяньцзінь "зараження" коронавірусом виявили у морозива виробництва компанії Tianjin Daqiaodao Food Co., Ltd.

Попередні епідеміологічні дослідження показали, нібито сировину для виробництва цієї партії морозива було імпортовано з Нової Зеландії й України. Про це повідомляє агентство Сіньхуа.

Йдеться про новозеландське сухе молоко та українську суху сироватку. Складські приміщення товарів, вироблених компанією, було опечатано після того, як зразки, відправлені 12 і 13 січня в міський центр профілактики та контролю захворювань, дали позитивний результат на коронавірус.

Китайці заявили про COVID-19 у морозиві, виготовленого на сировині зокрема з України

Китайці заявили про COVID-19 у морозиві, виготовленого на сировині зокрема з України

У четвер 1662 співробітників компанії протестували на нуклеїнові кислоти COVID-19. Із них 700 осіб отримали негативний тест, а результати інших 962 поки невідомі.

Влада вжила заходів із дезінфекції навколишнього середовища, на карантин поміщено осіб, які мали тісні контакти з цим товаром, фахівці займуться відстеженням проданого морозива.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні російські дослідники заявили про захворювання на коронавірус домашнього кота, який міг заразитися ним від господарів.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

Автор
Місце
Тег
0
Коментарі
54
64
Смішно
2
Цікаво
11
Сумно
21
Треш

Блоги медицини