У Китаї новонароджена без ліків поборола коронавірус

У Китаї новонароджена поборола коронавірус

У Китаї новонароджена дівчинка без застосування лікарських препаратів вилікувалася від смертельного коронавірусу, який передався їй, ймовірно, від матері.

Про це пише Daily Mail. Випадок дивовижного одужання зафіксували в місті Ухань, з якого почався спалах вірусу.

Дівчинку, якій було лише 17 днів, виписали відразу після підтвердження відсутності у неї ознак захворювання. Вона стала наймолодшою пацієнткою, якій вдалося вилікуватися.

У Китаї новонароджена поборола коронавірус
Відео дня

За даними People's Daily, дівчинка була переведена в Уханьську дитячу лікарню в той же день, коли вона народилася. Незабаром після цього у неї виявили вірус.

За словами лікарів, у дівчинки була інфекція в дихальній системі і незначне пошкодження міокарда. Оскільки симптоми не були очевидні, лікарі вирішили не давати їй антибіотики і дозволили самостійно впоратися з хворобою.

У Китаї новонароджена поборола коронавірус
У Китаї новонароджена поборола коронавірус

"У неї не було явних труднощів з диханням, у неї не було кашлю або лихоманки, тому ми лікували її тільки від проблем з міокардом", – розповіли в лікарні. Дитині вдалося не тільки одужати, а й набрати вагу в медустанові.

Однак для лікарів це стало випробуванням – медики зрозуміли, що інфекція може передаватися від матерів до їхніх дітей в утробі.

У Китаї новонароджена підхопила коронавірус від матері і одужала

Як повідомляв OBOZREVATEL, всього, за останніми даними, понад 22,8 тис. осіб, які заразилися коронавірусом, одужали і були виписані з медичних закладів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки