У Китаї почали другу фазу випробувань вакцини від COVID-19 на людях

У Китаї почали другу фазу випробувань вакцини від COVID-19 на людях

У Китаї компанія Zhifei повідомила, що починає другу фазу випробувань вакцини проти коронавірусу (COVID-19) на людях.

Як повідомляє Reuters, друга фаза почалася менш ніж через три тижні після початку клінічних випробувань препарату.

Водночас наголошується, що Zhifei не надала даних про першу фазу випробування експериментальної вакцини. Раніше в компанії заявляли, що етап випробувань буде завершено 21 липня, а результати дослідження очікуються 20 вересня. Але нові дослідження почалися раніше від запланованого терміну.

Відео дня

Додамо, що вакцина від Zhifei є однією з восьми, які китайська влада затвердила для випробування на людях. Усього у світі створюється близько 20 вакцин, які перебувають на різних стадіях клінічних випробувань проти коронавірусу. Однак поки що жоден препарат не пройшов широкомасштабні клінічні випробування на третій фазі, щоб отримати дозвіл на масове виробництво ліків.

Як повідомляв OBOZREVATEL, китайська компанія China National Biotec Group заявила про успішне тестування вакцини проти коронавірусу на людях.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки