У Китаї за день коронавірусом заразилося 15 тис., понад 200 померли

У Китаї за день коронавірусом заразилося 15 тис., понад 200 померли

У китайській провінції Хубей, де почався спалах коронавірусу, за минулу добу, 12 лютого, кількість заражених різко збільшилася на 15 тисяч. У такий спосіб наразі зафіксовано 60 333 випадки.

Водночас від пневмонії, спричиненої вірусом COVID-19, за добу померли 242 пацієнти (загальна кількість за весь час 1368). Одужали 6 тис. осіб, уточнює Центр системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Гопкінса.

До цього чисельність інфікованих зростала в середньому на 1,5-2,5 тисячі щодня. Причиною різкого збільшення кількості виявлених випадків став новий метод діагностики, розповіли в регіональному Комітеті з питань гігієни та охорони здоров'я.

Відео дня
Коронавірус в Китаї

Зокрема, 11 лютого Національна комісія з охорони здоров'я Китаю зафіксувала зменшення епізодів зараження COVID-19.

Тим часом наявність коронавірусу підтвердили у ще 44 пасажирів круїзного лайнера Diamond Princess в Японії.

У Китаї за день коронавірусом заразилося 15 тис., понад 200 померли

Водночас головна виконавча директорка ВООЗ Сумія Свамінатан заявила, що перші тестування на людях вакцини від COVID-19 відбудуться не раніше, ніж через пів року, а застосування – через рік-півтора.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше американці звинуватили Китай в тому, що він зміг би стримати поширення нового смертельного коронавірусу, якби не повторював помилок 2002-2003 років, коли трапився спалах так званої атипової пневмонії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки