У Китаї знайшли ефективний спосіб боротьби з коронавірусом: вже вилікували "важких" пацієнтів

13,8 т.
У Китаї знайшли ефективний спосіб боротьби з коронавірусом: вже вилікували 'важких' пацієнтів

У Китаї лікарям вдалося знайти ефективний спосіб лікування пацієнтів, заражених новим типом коронавірусу COVID-19.

Йдеться про методику переливання плазми, повідомляє "РИА Новости" з посиланням на "Синьхуа".

Знайдено ефективний метод лікування коронавірусу

За словами глави лікарні в Ухані Чжана Дінюя, в плазмі деяких людей, що успішно перенесли захворювання, виявлені антитіла, які допомагають боротися з коронавірусом.

За даними Global Times, за допомогою цього методу вже вдалося вилікувати десять пацієнтів, що перебували у важкому стані.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Кількість загиблих внаслідок зараження новим коронавірусом протягом минулої доби склала 254 людини. Всього вірус убив 1483 особи станом на ранок 14 лютого.

За прогнозом Всесвітньої організації охорони здоров'я, темпи зростання захворюваності вказують на те, що цією недугою можуть заразитися дві третини населення планети.

Українців із Китаю, де лютує смертельний вірус, евакуюють 18 лютого.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки