У коронавірусу знайшовся ще один симптом: хвора зробила страшне зізнання

У коронавірусу знайшовся ще один симптом

30-річна модель із Франції Інтан Клемент, яка заразилася коронавірусом, назвала одним із ключових симптомів, який допоміг розпізнати хворобу, дивний шум у легенях при диханні і кашлі.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це йдеться у матеріалі Yahoo News Australia. В середині березня дівчина, незважаючи на легкий кашель, поїхала з друзями кататися на лижах на курорт Валлорі, нехтуючи обмеженнями, пов'язаними з карантином.

Після повернення додому її самопочуття погіршилося: стало важко дихати, а кашель посилився. За словами Клемент, її кашель був за відчуттями на межі психозу – "божевільним".

Відео дня
Клемент до хвороби
Клемент до хвороби

Модель помітила, що 18 березня з її легенів при диханні долинає дивний звук, після чого вона по відеозв'язку переговорила з лікарем. Симптом вона описала як незрозумілий шум всередині.

Названий новий симптом коронавірусу – шум у легенях

Медик припустив, що пацієнтка застудилася, і порекомендував їй приймати парацетамол.

Вже 20 березня Клемент вирішила звернутися по медичну допомогу до стаціонару лікарні. Коли з'ясувалося, що дівчина заразилася коронавірусом, її госпіталізували.

Названий новий симптом коронавірусу – шум у легенях

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в США вчені з'ясували, що ще одним симптомом коронавірусу є почервоніння і дискомфортний стан очей, викликані запаленням. Однак його слід розглядати виключно в комплексі з іншими.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки