У МОЗ повідомили, скільки українців зможе вакцинувати одна медбригада щомісяця

Вакцина від коронавірусу

Максимальна кількість українців, яких зможе вакцинувати від коронавірусу одна мобільна бригада медиків на місяць, становить 1 320 осіб.

Про це під час брифінгу повідомила перша заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Садов'як, пише UNN. Уряд України ухвалив постанову, згідно з якою вакцинацію населення від COVID-19 внесено в новий пакет медпослуг, уточнила вона.

За її словами, глобальна ставка для команд, які будуть вакцинувати українців, становитиме 8 247 грн.

"Це медична команда, і тариф за медичну послугу з вакцинації, тобто 25 грн за перше введення щеплення і 60 грн за повторне. Вказана вартість медичних послуг розраховується щомісяця для однієї медичної команди, яка готова провести вакцинацію, в межах граничного показника кількості пацієнтів, що становить 1 320 осіб на місяць", – повідомила заступниця міністра.

Відео дня

За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, вакцинація проти коронавірусу в Україні повинна початися відразу ж після поставки 500 тис. доз вакцини AstraZeneca з Індії.

Він зазначив, що зараз важливіше не те, коли буде зроблене перше щеплення, а як швидко потім пройде перша хвиля вакцинації.

Водночас платформа COVAX повідомила про те, що 117 тис. доз вакцини Pfizer через бюрократичні процедури прийдуть в Україну з затримкою. Поставки препарату очікуються до кінця лютого.

Раніше OBOZREVATEL повідомив про те, що в Україні 29 січня затвердили календарний план вакцинації населення проти COVID-19 у 2021 році. Перший із п'яти етапів кампанії має розпочатися вже в лютому.

Згідно з документом, було заплановано, що за лютий, березень і квітень безплатні щеплення отримають 367 тисяч осіб – військові ООС і медики, що працюють з інфікованими коронавірусом.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки