У МОЗ знайшли заміну індійській вакцині AstraZeneca

У МОЗ знайшли заміну індійській вакцині AstraZeneca

Україна має в квітні отримати 360 тисяч доз вакцини AstraZeneca-SKBio, яку виробляють за ліцензією в Південній Кореї.

Препарат буде передано нашій країні в межах глобальної ініціативи COVAX, повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я.

Чиновники відзначили, що уряд Індії тимчасово призупинив експорт вакцини AstraZeneca/CoviShield, щоб задовольнити внутрішній попит.

Також МОЗ нагадало, що було збільшено інтервал між введенням першої і другої дози вакцини CoviShield до 12 тижнів. Відповідно, щеплення другою дозою вакцини проти COVID-19 має розпочатися не раніше ніж у середині травня для осіб, які були щеплені в Україні першими.

Відео дня

Нагадаємо, що в МЗС України визнали, що Індія призупинила поставки вакцини CoviShield від COVID-19 у нашу країну.

Як повідомив OBOZREVATEL, Індія тимчасово призупинила весь основний експорт вакцини проти коронавірусу. Виробник вакцин Індійський інститут сироваток повідомив про затримки поставок, пояснивши причину сплеском захворюваності на коронавірус у країні.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки