У Німеччині починається епідемія: МОЗ країни опублікувало моторошні дані про COVID-19

У Німеччині починається епідемія: МОЗ країни опублікувало моторошні дані про COVID-19

У середу, 26 лютого, в Німеччині заявили про початок епідемії коронавірусу COVID-19.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я ФРН Йенс Шпан, пише видання Deutsche Well. Він зазначив, що ланцюжок зараження частково неможливо відстежити, і в цьому новизна ситуації.

За його словами, через це немає впевненості в успіху колишньої стратегії щодо локалізації коронавірусу. Міністр нагадав, що за останню добу захворювання було виявлено у семи осіб у різних регіонах країни.

Після підтвердження зараження сімейної пари в Хайнсбергу там готуються помістити велику кількість людей під домашній карантин. Жінка, у якої був виявлений коронавірус, працює в дитячому садку, тому всі діти і їх батьки також не повинні виходити з дому.

Відео дня
У Німеччині починається епідемія коронавірусу

Під домашній карантин поміщено також усіх пацієнтів і персонал двох приватних медичних кабінетів, а також низку співробітників кельнської університетської клініки, з якими контактували хворі, коли ходили туди на прийом.

Інформацію про зараження передали також у готель у Нідерландах, де німецька сім'я недавно провела коротку відпустку. З 26 лютого закрито всі школи і дитсадки в окрузі Хайнсберг, вони відкриються не раніше початку наступного тижня.

Поки неясно, де могли заразитися чоловік і дружина, які зараз перебувають на лікуванні в університетській клініці Дюссельдорфа, відзначає видання.

"Двоє жителів Баден-Вюртемберга, які заразилися коронавірусом, 25-річний чоловік з району Геппінген і його 24-річна супутниця, ймовірно, були інфіковані COVID-19 під час поїздки до Мілана. Третій хворий – батько останньої, 60-річний завідувач відділенням патології в університетській клініці в Тюбінгені. За даними медустанови, відслідковані всі контакти лікаря - аналізи взяті у десятка заввідділеннями, вони відсторонені від надання медичної допомоги пацієнтам і знаходяться під наглядом медиків", – йдеться в повідомленні.

Як писав OBOZREVATEL раніше, кількість тих, хто заразилися коронавірусом за межами Китаю, зросла до 2918, загинули 43 людини. Під удар потрапили країни Європи, Азії та Латинської Америки.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки