У США дві компанії почали випробування вакцини від COVID-19 на людях

У США дві компанії почали випробування вакцини від COVID-19 на людях

Компанії Pfizer і BioNTech у США приступили до тестування вакцини від коронавірусу COVID-19 на людях. Її дози вже почали доставляти.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Якщо вакцина виявиться ефективною і безпечною, то застосовувати її можна буде до кінця року, пише "Голос Америки".

Чекають до кінця року: вакцину від COVID-19 почали тестувати на людях у США одразу дві компанії

Вакцина використовує технологію матричної РНК. Вона може стати однією з перших у світі.

Відео дня

Дослідження, яке проводилося у США, є частиною міжнародної програми, яка проводиться в Німеччині, де розташована BioNTech. Випробування там почалися ще в квітні.

За такою ж технологією у США вакцину розробляє компанія Moderna. Перший етап тестування уже розпочато, наступний намічений на поточний квартал.

Як повідомляв OBOZREVATEL, європейські вчені створили моноклональне антитіло, яке здатне перемогти коронавірус COVID-19 у лабораторних умовах. Це може допомогти знайти дієві ліки від інфекції і зупинити її поширення.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки