У США розробили вакцину від коронавірусу в таблетках: готуються випробування на людях

20,9 т.
У США розробили вакцину від коронавірусу в таблетках: готуються випробування на людях

У США розробили вакцину від COVID-19 у таблетках замість ін'єкцій.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як розповів Daily Mail лікар-імунолог Шон Такер із Сан-Франциско, мільйони доз нової вакцини можуть бути виготовлені до кінця року.

Вакцина від COVID-19 у таблетках проходить випробування

За його словами, вакцина зроблена з мертвого аденовірусу, однієї з причин застуди, в який команда Такера включила деякі гени з COVID-19.

Відео дня

Зараз вакцина проходить лабораторні випробування на придатність до виробництва. Випробування на мишах уже проведені, і їхні результати були успішними.

На початок липня заплановано випробування на людях, вже відбираються кандидати.

Разом зі своєю командою з восьми осіб лікар Такер працює з січня без вихідних, щоб запропонувати ефективну вакцинацію у вигляді таблеток.

Як повідомляв OBOZREVATEL, живі вакцини від туберкульозу і навіть поліомієліту можуть давати неспецифічний захисний ефект від коронавірусу, завдяки стимуляції вродженого імунітету.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки