У тілах померлих від COVID-19 виявлено несподівані зміни

226,1 т.
Патологоанатоми помітили зміни в тілах померлих від коронавірусу

Патологоанатоми з університету LSU Health в Новому Орлеані помітили зміни в тілах померлих від коронавірусу (COVID-19).

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як пише EurekAlert, серія розтинів показала, що коронавірус, ймовірно, не викликає типове ураження серцевого м'яза (міокардит), як вважалося раніше, а впливає на орган інакше.

Патологоанатоми помітили зміни в тілах померлих від коронавірусу

Команда патологоанатомів виявила, що коронавірус викликає загибель окремих клітин у серцевому м'язі. Водночас SARS-CoV-2, на відміну від першого коронавірусу SARS, немає в клітинах серцевого м'яза. Фахівці виявили вірусну інфекцію в клітинах дрібних кровоносних судин.

Відео дня

Розтин проводився 22 пацієнтам, померлим від коронавірусу, – 10 чоловікам і 12 жінкам у віці від 44 до 79 років. У більшості був високий кров'яний тиск, у половини – діабет 2-го типу, 41% страждав від ожиріння.

За словами професора Річарда Вандера Хайде, дослідники висунули кілька теорій, які потребують подальшого вивчення. Він вважає, що це допоможе краще розуміти хворобу і, як наслідок, призначати ефективне лікування.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вакцина від коронавірусу, розроблена в Оксфордському університеті і в компанії AstraZeneca, показала обнадійливі результати під час тестування на людях.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки