У Туреччині заявили про прорив із вакциною від COVID-19

У Туреччині заявили про прорив із вакциною від COVID-19

У Туреччині вакцина від коронавірусу сприяла виробленню антитіл у тварин, наступним етапом вчені планують перевірити її на людях.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Перші деталі про випробування повідомив на своїй сторінці у Twitter професор медичного факультету університету Хаджеттепе Атеш Кара.

"Хороша новина. Вакцина від коронавірусу, введена тваринам за допомогою мікроголки на лейкопластирі, дала імунну відповідь у вигляді вироблення антитіл. Зараз настав час перевірити, чи може вона захистити людей", – поділився лікар.

Відео дня
У Туреччині заявили про прорив із вакциною від COVID-19

Нагадаємо, 2 квітня стало відомо, що в США медики провели випробування вакцини від коронавірусу на лабораторних мишах. Там також використовували наноголки на пластирі.

Результати дослідів дають підстави припускати, що перша застосовна вакцина з'явиться всього через кілька місяців.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Всесвітня організація охорони здоров'я схвалила для випробувань на тваринах два зразки вакцин проти коронавірусу COVID-19. Їх розробили фахівці Оксфордського університету і американської компанії Inovio Pharmaceutical.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки