У ВООЗ наполягли на масковому режимі для тих, хто перехворів на COVID-19

Досі невідомо, як довго зберігаються антитіла

Люди, які перехворіли на коронавірус (COVID-19), мають дотримуватися маскового режиму.

Як заявила представниця Всесвітньої організації охорони здоров'я Марія Ван Керхове в інтерв'ю, опублікованому в Twitter ВООЗ, зараз достеменно невідомо, як довго триває імунітет після хвороби.

У ВООЗ наполягли на масковому режимі для тих, хто перехворів на COVID-19

За її словами, антитіла починають вироблятися в організмі тільки через кілька тижнів після інфікування.

Відео дня

"Наразі проводяться дослідження, щоб з'ясувати, наскільки сильна така імунна відповідь і як довго зберігаються ці антитіла", – зазначила експертка.

Вона підкреслила, що в деяких випадках збереження антитіл в організмі триває приблизно пів року. Тому важливо, щоб усі й надалі дотримувалися протиепідемічних заходів.

"Важливо продовжувати практикувати фізичне дистанціювання. Ми маємо бути впевнені, що руки вимиті, що використовується мило і чиста вода або спиртові засоби обробки, що ми носимо маски і дотримуємося всіх заходів безпеки", – додала представниця ВООЗ.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у дослідженні імунологів Університету Монаша в Австралії йдеться про те, скільки може зберігатися імунітет після щеплення від COVID-19.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки