У ВООЗ попередили про нові спалахи коронавірусу

У ВООЗ попередили про нові спалахи коронавірусу

У Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) заявили, що коронавірус COVID-19 не зникне, поки не буде винайдено і введено у широке використання вакцину.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це сказав спеціальний представник Генерального директора ВООЗ з питань пандемії коронавірусу Девід Набарро, передає NBC-news. Він пояснив, що до того часу захворювання повертатиметься час від часу невеликими спалахами.

"Ми не дуже впевнені, що це відбуватиметься хвилеподібно, як це відбувається з грипом. Ми думаємо, що це буде вірус, який переслідує людство протягом досить довгого часу, поки ми всі не зможемо отримати вакцину, яка захищатиме нас", – сказав він.

Відео дня
"Переслідуватиме людство!" У ВООЗ попередили про нові спалахи COVID-19

Набарро наголосив, що країнам слід розробити захисний механізм, який дозволяв би реагувати на нові випадки епідемії миттєво, швидко організовувати ізоляцію хворих, щоб зупинити поширення інфекції.

"Кожній країні необхідно мати такий потенціал", – сказав представник ВООЗ.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що дослідження з розробки вакцин і способів лікування коронавірусу проводяться "з неймовірною швидкістю".

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки