У ВООЗ заявили, що COVID-19 не відступить навіть після масштабної вакцинації

У ВООЗ заявили, що COVID-19 не відступить навіть після масштабної вакцинації

У Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) вважають, що небезпека подальшого поширення коронавірусу в світі залишатиметься навіть після масштабної вакцинації проти нього.

Ця тема стала предметом обговорення на віртуальній пресконференції організації 25 січня. З попередженням, зокрема, виступив директор програми з надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров'я Майкл Раян, передає "Сіньхуа".

"Світ не повинен вважати знищення або викорінення цього вірусу критерієм успіху", – заявив він.

У ВООЗ заявили, що COVID-19 не відступить навіть після масштабної вакцинації
Відео дня

На питання про те, чи стане COVID-19 ендемічним, представник ВООЗ уточнив, що в найближчому майбутньому охоплення вакцинацією не зможе забезпечити припинення передачі цієї інфекції.

Зокрема, за його словами, країнам світу, ймовірно, не варто розраховувати на зникнення вірусу в 2021 році. Також Раян нагадав, що людство поки "змогло перемогти тільки одну хворобу на планеті – віспу".

"Ми повинні прагнути до досягнення контролю над вірусом", – підсумував він.

Додамо: за даними порталу GediVisual на ранок 26 січня, більш ніж 5 685 000 людей у світі отримали першу або дві дози вакцини проти COVID-19. Водночас на планеті нарахували вже понад 100 мільйонів заражень коронавірусом, із яких більш як 2 млн людей померли і 72 млн – вилікувалися.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки