Убивають? З'ясувалася нова небезпека електронних сигарет

14,4 т.
Убивають? З'ясувалася нова небезпека електронних сигарет

Вейпінг може бути нітрохи не менш небезпечний, ніж куріння. Доказом цього можуть бути шість смертей, які сталися через нього у США.

До такого висновку прийшли експерти і медики. Вони вважають, що легенева недостатність може бути викликана вдиханням парів вітаміну Е у масляній формі. Він міститься у різних добавках, що використовуються при приготуванні рідин для електронних сигарет, передає ВВС.

Крім того, запальну реакцію в легенях можуть викликати і самі базові компоненти курильної рідини – зазвичай це суміш гліцерину та пропіленгліколю.

Відео дня
Вейпінг

Також зазначено, що, крім згаданих вище компонентів, там міститься маса "потенційно шкідливих" сполук і токсичних домішок, включаючи канцерогени (викликають рак) і отруйні речовини.

Уже доведено, що пар електронних сигарет містить сліди металів – або від нагрівального елементу, або від інших частин курильного пристрою.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше стало відомо, що причиною смерті шістьох вейперів у США стала нова форма ліпоїдної пневмонії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки