МоваЯзык

/ Пульмонологія

Учені назвали алкогольний напій, який полегшить перебіг коронавірусу

  • Антиоксидант ресвератрол, який міститься в червоному і білому вині, здатний знизити тяжкість ГРДС, що часто супроводжує коронавірус

  • Про властивості антиоксиданту пишуть вчені з Університету Лаваля в Канаді

  • Антиоксидант також міститься в арахісі, фісташках, какао, малині, винограді, чорниці та журавлині

159.9т
Читати матеріал російською

Учені з Університету Лаваля в Канаді виявили у вині антиоксидант, здатний знизити тяжкість гострого респіраторного дистрес-синдрому (ГРДС), який часто супроводжує коронавірус.

Про це пишуть "Известия", ОРДС є дихальною недостатністю, спричиненою запальним процесом у легенях. Він спричиняє задишку, прискорене дихання, синювате забарвлення шкіри.

Однак, як з'ясували канадські дослідники, знижувати тяжкість цього синдрому здатний великий вміст в організмі особливого ферменту ACE2. Його концентрацію в організмі збільшує антиоксидант ресвератрол, що міститься в червоному і білому вині, арахісі, фісташках, какао, малині, винограді, чорниці та журавлині.

Учені назвали алкогольний напій, який полегшить перебіг коронавірусу

Учені назвали алкогольний напій, який полегшить перебіг коронавірусу

Як пояснив провідний науковий співробітник лабораторії молекулярної біології МДУ ім. М.В. Ломоносова Роман Зіновкін, зростання концентрації ACE2, з одного боку, може збільшити ризик проникнення коронавірусу в клітину. З іншого, коли фермент не працює, це призводить до збільшення кількості пептиду AngII, який посилює запальну реакцію. Наприклад, він звужує судини.

"Тому, на мою думку, недолік ACE2 і надлишок AngII негативно впливають на перебіг COVID-19", – дійшов висновку фахівець.

Раніше OBOZREVATEL писав про дослідження, яке показало, що коронавірус може призводити до таких ускладнень у пацієнтів, як марення, інсульт, пошкодження нервів і запалення головного мозку.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
3
1
Смішно
19
Цікаво
5
Сумно
1
Треш

Блоги медицини