Удар по мозку та нервах: названі нові важкі симптоми COVID-19

Удар по мозку та нервах: названі нові важкі симптоми COVID-19

Коронавірус COVID-19 завдає шкоди мозку та нервовій системі у половини тяжкохворих пацієнтів.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це свідчать результати дослідження заражених у китайському місті Ухань, передає Daily Mail.

Вчені повідомили, що у третини важко хворих виявлялися такі симптоми, як головний біль, спотикання, невиразна мова, нервові болі та судоми.

Удар по мозку та нервах: названі нові важкі симптоми COVID-19
Відео дня

Іншими симптомами були прояви периферичної нервової системи – погіршення смаку, запаху та зору.

"В цілому, 78 пацієнтів (36,4%) мали неврологічні прояви. Порівняно з пацієнтами з несерйозною інфекцією, більш заражені мали серйозніші розлади, особливо гіпертонію, і мали менше типових симптомів COVID-19, таких як лихоманка і кашель", – відзначили дослідники.

При цьому вчені наголосили, що спостереження за неврологічними ускладненнями у пацієнтів з позитивною реакцією на COVID-19 не повинні відволікати увагу від основної патології – дихальної недостатності.

Як повідомляв OBOZREVATEL, після зараження COVID-19 лікарка-дієтологиня втратила смак і апетит.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки