Українка в Італії заразилася коронавірусом

Українка в Італії заразилася коронавірусом

В Італії 26-річна громадянка України заразилася коронавірусом COVID-19.

Про перший такий інцидент розповів мер регіону Монтано-Антілія Лучано Трівеллі, передає місцевий портал Cremonaoggi. За його словами, дівчина відчула себе недобре після декількох днів відпочинку в Монтано-Антилії, що в невеликому містечку на узбережжі Чіленто, глибокої провінції Салерно.

Потім вона разом із батьками вирушила в лікарню, де й підтвердився діагноз.

Свіже про вірус:

Відео дня
  • Випадки зараження зафіксовані в більш ніж 30 країнах світу.

  • У Південній Кореї за добу інфікувалося 449 осіб. Причому це більше, ніж у Китаї. Тепер в цій країні 1595 хворих і 12 померлих.

  • В Італії зафіксовано 400 заражень (+88) та 12 смертей (+1), в Японії – 186 і 3, в Ірані – 139 і 19.

Українка в Італії заразилася коронавірусом

Зараз українка перебуває в ізольованій палаті під наглядом лікарів.

Цей випадок також став першим у італійській провінції Кампанья. Усіх родичів і знайомих, які контактували з хворою, відправили на карантин.

Стан здоров'я дівчини не критичний. Її перевели в інфекційну лікарню "Котуньо" в Неаполі.

Зазначимо, що директор Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України підтвердив наявність коронавірусу COVID-19 у 26-річної українки, яка працює в Італії. Правда, підкреслив, що позитивний результат на вірус у неї повинна ще остаточно перевірити клініка "Спалланцані" в Римі. За його словами, родичів, яких відвідувала дівчина, помістили на карантин.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Чернівцях госпіталізували жінку, яка нещодавно повернулася з Італії. Її перевіряють на наявність коронавірусу COVID-19.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки