Український вчений розповів, як передається коронавірус

Український вчений розповів, як передається коронавірус

Коронавірус COVID-19 не передається по повітрю, а знаходиться на поверхні навколишніх предметів.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це в ексклюзивному інтерв'ю OBOZREVATEL розповів відомий український вчений-біохімік, академік, директор Інституту біохімії ім. Палладіна Сергій Комісаренко.

"Що важливо – вірус просто так не плаває в повітрі. Він може знаходитись в (або на) частинках вологи і пилу, на поверхні навколишніх предметів досить довго (до декількох діб)", – пояснив він.

Відео дня
Коронавірус в Україні

Вчений рекомендував частіше провітрювати приміщення, проводити вологе прибирання з застосуванням миючих і дезінфікуючих засобів. Також необхідно проводити термічну обробку (наскільки це можливо) продуктів харчування і напоїв.

Нагадаємо, що в Запоріжжі директор обласного лабораторного центру МОЗ порекомендував займатися сексом в якості профілактики захворювання коронавірусів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, станом на середу, 1 квітня, кількість підтверджених випадків коронавируса в Україні становить 669.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки