Українці відмовилися від евакуації через коронавірус на лайнері Diamond Princess

Українці відмовилися від евакуації через коронавірус на лайнері Diamond Princess

Українці-члени екіпажу судна Diamond Princess, де трапився спалах коронавірусу, відмовилися від евакуації на батьківщину.

Про це повідомили в Департаменті консульської служби МЗС, передає "Громадське радіо". Там запевнили, що посольство, МЗС і МОЗ готові до того, що думка екіпажу лайнера може змінитися.

Так, відомо, що 24 наші громадянина, з яких двоє перебувають у лікарні, не мають наміру повертатися до України. Ще з одним українські дипломати намагаються встановити контакт.

Українці відмовилися від евакуації з лайнера Diamond Princess
Відео дня

Водночас у відомстві пояснили, що питання повернення в Україну вирішуватиметься безпосередньо громадянами та власником судна.

Зазначимо, що 24 лютого помер уже четвертий пасажир цього лайнера. Національність і стать померлого не уточнюється. Йому було понад 80 років.

Як повідомляв OBOZREVATEL, за минулу добу, 24 лютого, в Китаї через коронавірус нового типу COVID-19 загинула 71 людина.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки