"Укрпошта" перестала відправляти посилки в Китай через спалах коронавірусу

'Укрпошта' перестала відправляти посилки в Китай через спалах коронавірусу

З 12 лютого "Укрпошта" перестала приймати посилки з Китаю через значне скорочення рейсів більшістю авіакомпаній, викликане спалахом коронавірусу.

На сайті компанії наголосили, що жодних заборон від ВООЗ та Всесвітнього поштового союзу на перевезення пошти не існує.

Доказів, що свідчать про ризик поширення коронавірусу через товари, поки не зафіксовано. Тому люди, які отримують посилки з Китаю, не схильні до ризику зараження.

"Укрпошта" перестала приймати посилки з Китаю
Відео дня

"Всі відправлення, прийняті до 11 лютого, будуть доставлені, однак загальні терміни доставки поштових відправлень можуть бути змінені", – повідомили в "Укрпошті".

Раніше OBOZREVATEL писав, що "Укрпошта" попередила клієнтів, що посилки, які йдуть в Україну з Китаю, будуть затримуватися.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки