МоваЯзык

/ Пульмонологія

Успіх на 80%: у Британії здійснили прорив у розробці вакцини проти COVID-19

20т
Читати матеріал російською

У Британії вчені вже через шість тижнів можуть отримати перші результати тестування вакцини проти коронавірусу COVID-19.

Дослідження відбуваються в Оксфордському університеті, де експериментальний препарат ввели декільком сотням пацієнтів. Якщо вакцина виявиться дієвою, вона може бути поставлена на виробництво у вересні. Але вже зараз дослідники дають 80% на успіх, передає Daily Mail.

Професор медицини Джон Белл зазначив, що перші результати можуть з'явитися до середини червня. Разом із вченими працюють фахівці з фармацевтичної компанії AstraZeneca. Угода з компанією дасть змогу швидко поширити вакцину по всьому світу, якщо будуть докази її ефективності.

Вакцина проти COVID-19

Вакцина проти COVID-19

Водночас Белл зазначив, що Великобританія в пріоритеті в разі отримання вакцини проти COVID-19. Для перших щеплень знадобиться від 30 до 40 мільйонів доз.

"Ми також хочемо переконатися, що весь інший світ буде готовий виробити цю вакцину в таких масштабах, щоб розповсюдити її серед населення в країнах, що розвиваються, наприклад, там, де потреба в ній дуже велика", – додав лікар.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Великобританії заявили, що створення вакцини проти коронавірусу займе багато місяців, але немає ніяких гарантій, що вона спрацює.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
15
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини