В Україні лікуватимуть постковідний синдром: Голубовська розкрила деталі

В Україні лікуватимуть постковідний синдром: Голубовська розкрила деталі

Міністерство охорони здоров'я України створить групу з підготовки до реабілітації пацієнтів, які не відновилися після коронавірусу (COVID -19).

Про це в ефірі ZIK розповіла провідна інфекціоністка МОЗ Ольга Голубовська. Вона зазначила, що в робочу групу увійдуть імунологи, кардіологи, невропатологи, психіатри та інші фахівці.

"Я дуже рада, що міністр Максим Степанов нас послухав, і наразі в Міністерстві формується робоча група з розроблення напряму реабілітації хворих із так званим постковідним синдромом", – сказала лікарка.

Вона додала, що група медиків створюватиме програми реабілітації в різних напрямах. Голубовська підкреслила, що люди, які неважко перенесли хворобу, часто страждають більш важким постковідним синдромом, ніж важкі пацієнти.

Відео дня

"Є люди з березня місяця, з першої хвилі, які досі не почуваються здоровими", – зауважила медикиня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Ольга Голубовська назвала препарат, який рятує життя українців від COVID-19.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки