В Україні тестують 4 препарати від COVID-19: список

В Україні тестують 4 препарати від COVID-19: список

В Україні зареєстрували чотири медичні препарати, які проходять клінічні випробування на лікування від коронавірусу (COVID-19) – "Амізон Макс" ( "Фармак"), "Аміксин ІС" ( "ІнтерХім"), "Біовен" ( "Biopharma"), "Корвітин" ( "Борщагівський ХФЗ").

Про це на брифінгу в суботу, 11 липня, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Всі препарати проходять стадію клінічних випробувань. Деякі вже перебувають на завершальній стадії. Відразу після завершення випробувань будуть зроблені висновки щодо ефективності цих лікарських препаратів", – зазначив глава МОЗ.

Степанов також додав, що на сьогодні вакцини проти COVID-19 у світі ще немає.

"Україна активно відстежує всі випробування, які проходять у світі. Наприклад, є компанія AstraZeneca, яка заявила про виробництво вакцини. Німеччина, Франція, Італія та Нідерланди створили певний альянс і зробили попереднє замовлення цієї вакцини", – розповів міністр.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний санітарний лікар Віктор Ляшко сказав, що вакцина від COVID-19 на український ринок може потрапити в березні 2021 року, щойно з'явиться у світі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки