В Україні вже чотири підозри на коронавірус

В Україні вже чотири підозри на коронавірус

В Україні обстежують чотирьох осіб на наявність смертельного коронавірусу COVID-19 з Китаю. Проби були взяті у трьох осіб із Києва та однієї людини з Чернівецької області.

Про це повідомив заступник міністерки охорони здоров'я та головний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу. У Києві під спостереження потрапили іноземці. У Чернівцях – турист, що повернувся з Італії (щоб подивитися відео, проскрольте до кінця екрана).

"Станом на 2 березня в Україні не зареєстровано жодного випадку захворювання на коронавірусну інфекцію. Ми не приховуємо дані, ми говоримо тільки правду. Вчора завершили тестування трьох зразків із Івано-Франківської області, з Кропивницького і Києва. Всі три дослідження показали негативні результати", – розповів Ляшко.

Відео дня

Він додав, що наразі в Україні зробили вісім тестів на коронавірус, всі вони були негативними.

Як повідомляв OBOZREVATEL, В Криму на інфікування коронавірусом перевіряють майже 50 осіб, які прибули з Китаю.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки