Вагітні жінки вчетверо частіше заражаються COVID-19 – дослідження

6,9 т.
Вагітні більше схильні до ризику зараження коронавірусом

Вагітні жінки вчетверо частіше заражаються COVID-19, ніж населення загалом.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як пише Daily Mail, команда з Медичної школи Перельмана в Університеті Пенсильванії вивчила близько 1 300 вагітних жінок, які народили в період із квітня по червень у Філадельфії.

Вагітні більше схильні до ризику зараження коронавірусом

Дослідники виявили, що понад 6% вагітних жінок мають антитіла проти SARS-CoV-2. Це вчетверо більше, ніж у жителів міста в загалом (1,4%), у яких також було виявлено імунну відповідь на вірус.

Відео дня

При цьому чорношкірі й латиноамериканки були набагато більш схильні до позитивних результатів на антитіла – 9,7% і 10,4% відповідно. Це вп'ятеро більше, ніж у білих і азіатських жінок, – серед них антитіла були у 2% і 0,9% відповідно.

Як писав OBOZREVATEL, під час будь-якої епідемії вагітні, діти та люди похилого віку, як правило, в зоні підвищеного ризику. І хоча здебільшого новий коронавірус мав важкий перебіг саме в останніх, вагітні жінки залишаються у небезпеці.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки