Вакцина від COVID-19 дає серйозну "побічку" тільки в одному випадку на мільйон, – імунолог

Інфекціоністка оцінила ймовірність серйозних побічних ефектів від вакцини проти COVID-19

Серйозні побічні ефекти від вакцинації проти коронавірусу (COVID-19) можуть бути в одної людини на мільйон доз.

Як заявила в ефірі "Україна 24" лікарка-імунологиня, інфекціоністка, докторка медичних наук Алла Волоха, такі випадки надзвичайно рідкісні й вони можуть бути після будь-якої вакцинації.

Інфекціоністка оцінила ймовірність серйозних побічних ефектів від вакцини проти COVID-19

"Звичайні побічні ефекти, такі як незначне підвищення температури, або місцеві реакції, можливі, але також дуже мінімальні", – зазначила вона.

Відео дня

За словами лікарки, ці побічні ефекти не заважають проведенню вакцинації й не відображуються якимось чином на стані здоров'я вакцинованої людини.

Як повідомляв OBOZREVATEL, ізраїльський медик Роман Гольдман розповів, що легкі побічні ефекти вакцини проти коронавірусу від компаній Pfizer та BioNTech можливі, однак вони не є небезпечними.

Український генетик Олександр Коляда розповів, що побічною реакцією на щеплення проти коронавірусу можуть стати підвищена температура, стомлюваність або головний біль. Проте вакцинуватися все одно потрібно, оскільки іншого способу подолати цю хворобу не буде.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки