МоваЯзык

/ Пульмонологія

Вакцина від поліомієліту може допомогти в разі COVID-19: вчені відстежили зв'язок

12.2т
Читати матеріал російською

У наукових колах почали просувати твердження про те, що вакцина проти поліомієліту може надати тимчасовий захист від COVID-19.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Такої думки, зокрема, дотримуються експерти з FDA та Інституту вірусології людини в Мериленді (США), передає Science. Вони заявили, що існує чимало доказів, нібито певні сучасні вакцини захищають дітей від широкого кола інфекцій, тож їх потрібно спробувати застосовувати й для лікування нового типу коронавірусу.

За словами фахівців, пероральна вакцина проти поліомієліту не тільки безпечна, а й дешева та доступна. Оскільки вона містить ослаблену версію поліовірусу, то зумовлює сильну й тривалу імунну відповідь.

Вчені пропонують використати вакцину проти поліомієліту для тимчасового захисту від COVID-19

Вчені пропонують використати вакцину проти поліомієліту для тимчасового захисту від COVID-19

Звернути увагу на вакцину проти поліомієліту науковці вирішили не просто так. Вони наголошують, що поліовірус і коронавірус є РНК-вірусами. Тож існує ймовірність, що вони можуть провокувати схожу імунну відповідь.

"Ми пропонуємо використовувати пероральну вакцину проти поліовірусу для поліпшення або запобігання COVID-19. І поліовірус, і коронавірус – віруси РНК із позитивним ланцюгом. Отже, цілком ймовірно, що вони можуть викликати й впливати на загальні механізми вродженого імунітету", – вважають фахівці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Китаї перша вакцина від коронавірусу пройшла успішне випробування на людях. Вона була визнана безпечною, такою, що добре переноситься, а також здатною генерувати імунітет проти SARS-CoV-2.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Автор
0
Коментарі
1
0
Смішно
6
Цікаво
0
Сумно
2
Треш

Блоги медицини