Вчені назвали головні ознаки ускладнень від коронавірусу

11,2 т.
Виявлено ознаку ускладнень при COVID-19

Вчені з Франції прийшли до висновку, що загальною ознакою людей з ускладненнями від коронавірусу (COVID-19) є дефіцит відповіді інтерферону і посилене запалення.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як пише журнал Science, дослідники вивчили 50 хворих, заражених коронавірусом, з різними симптомами: від невеликого кашлю до важкої дихальної недостатності, що змушує лікарів підключити пацієнта до апарату ШВЛ.

Зокрема, були проаналізовані кров, тканини, імунні клітини та інші біоматеріали.

Виявлено ознака ускладнень при COVID-19
Відео дня

В результаті виявилося, що у тяжкохворих пацієнтів спостерігався брак інтерферонів типу I, які використовуються імунною системою для боротьби з вірусом. При цьому відомо, що вироблення інтерферонів уповільнює прогресування коронавірусної інфекції.

На думку вчених, інтерферон є ключовим фактором, що впливає на симптоми і одужання пацієнта, і лежить в основі успішних стратегій лікування COVID-19.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вірусну пневмонію при коронавірусі вважають атиповою через те, що в більшості випадків вона протікає нестандартно.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки