Вчені назвали ймовірність зараження немовлят від породіль із коронавірусом

13,7 т.
COVID-19 не передається новонародженим від матерів

Вірогідність того, що жінка з коронавірусом (COVID-19) передасть його дитині після пологів, є невисокою.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як повідомляє The National Herald із посиланням на науковий журнал The Lancet Child & Adolescent Health, зі 120 малят, які народилися від інфікованих коронавірусом жінок у трьох лікарнях Нью-Йорка, у жодного не було виявлено COVID-19.

COVID-19 не передається новонародженим від матерів
Відео дня

82 малюків перевірили через тиждень. Із них 68 весь час залишалися поруч зі своїми мамами. Дві третини матерів також годували своїх дітей груддю.

Через два тижні після народження лікарі ще раз перевірили 72 дитини, і у всіх тести на коронавірус знову були негативними.

Водночас автори дослідження визнають, що третина дітей не пройшли повторних тестів після народження. Передусім це пов'язано із тим, що батьки не хотіли наражати їх на ризики, пов'язані із візитом до лікарні під час пандемії.

Експерти кажуть, що результати цих досліджень є обнадійливими, але потрібні ґрунтовніші спостереження.

У Британії вважають, що мами мають залишатися зі своїми малюками в одній кімнаті та можуть годувати їх грудним молоком, дотримуючи певних правил гігієни: жінка повинна бути в масці та часто мити руки, а колиска малюка має бути приблизно за 2 метри від ліжка матері.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Жовкві на Львівщині 20 липня померла 28-річна породілля, у якої раніше підтвердили коронавірус. Немовля перебуває у важкому стані, за його життя борються лікарі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки