Вчені придумали новий метод лікування коронавірусу: з'явилися деталі

12,4 т.
Вчені придумали новий метод лікування коронавірусу: з'явилися деталі

Вчені в Об'єднаних Арабських Еміратах вирішили лікувати коронавірус COVID-19 з використанням стовбурових клітин. Влада країни вже назвали отримані результати проривними.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як повідомило Агентство Emirates, міністерство економіки ОАЕ видало патент дослідникам з Центру стовбурових клітин в Абу-Дабі на розробку нового методу.

"Патент виданий на лікування COVID-19 з використанням інноваційного збору стовбурових клітин, який полягає в отриманні стовбурових клітин з власної крові пацієнта і повторне їх введення після активації", – йдеться в повідомленні.

Відео дня
Вчені придумали новий метод лікування коронавірусу: з'явилися деталі

Лікування передбачає вдихання дисперсного розпилення отриманої речовини. Передбачається, що таким чином клітини легенів будуть регенеруватися, а організм – виробляти імунну відповідь для запобігання гіперреакції імунної системи на вірус і подальшого пошкодження здорових клітин.

Методику випробували вже на 73 пацієнтах в якості додаткового лікування, всі вони відзначили відсутність побічних ефектів.

Випробування методу і виявлення рівня його ефективності тривають і, як очікується, будуть завершені через кілька тижнів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в США офіційно схвалили застосування в екстрених випадках експериментального препарату "Ремдесівір" при коронавірусі COVID-19.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки