Вчені визначили можливий пік коронавірусу

Вчені визначили можливий пік коронавірусу

Чотири з семи відомих коронавірусів людини спричинювали сезонні епідемії аналогічно до грипу, а їхній пік випадав на зимові місяці.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Такий висновок зробили вчені зі Школи громадської охорони здоров'я Мічиганського університету в США, повідомляється в пресрелізі, опублікованому на сайті MedicalXpress.

Зазначається, що той факт, що більшість випадків захворювання фіксується в зимові місяці, може вказувати на час імовірного піка пандемії.

Вчені визначили можливий пік коронавірусу
Відео дня

Більшість випадків коронавірусу було зафіксовано в період з грудня до квітня-травня, причому пік спостерігався в січні-лютому. Лише 2,5% випадків траплялися в інтервалі з червня до вересня.

Науковці ще в 2010 році почали досліджувати поширення чотирьох коронавірусів людини (OC43, 229E, HKU1 і NL63), які в разі зараження зумовлюють легкі симптоми. Наразі вони відстежують і поширення SARS-CoV-2.

Дослідники підкреслили, що поки поки точно не відомо, чи буде новий коронавірус поводитися так, як пов'язані з ним сезонні віруси.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше китайські медики опублікували звіт про перебіг коронавірусу в людини, описавши появу симптомів хвороби за днями.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки