Вчені запропонували незвичайний спосіб виявлення коронавірусу

Вчені запропонували незвичайний спосіб виявлення коронавірусу

Оригінальну методику виявлення коронавірусу запропонували американські вчені з Каліфорнійського університету. Вона грунтується на використанні звичайного глюкометра.

Препринт наукової роботи авторів з Сан-Дієго опубліковано у виданні medRxiv.

Чутливість запропонованого способу виявлення COVID-19 досягає 100%, в порівнянні з методами, мішенню яких є білки, нуклеїнові кислоти вірусу або захисні антитіла.

Крім того, проведення аналізу займає близько години. В якості досліджуваного матеріалу використовується слина (не зішкріб з ротоглотки), збір якої не вимагає ніяких специфічних пристосувань і навичок.

Відео дня
Вчені запропонували глюкометр для виявлення COVID-19

Але головна перевага такого підходу полягає в тому, що глюкометр – це один з найбільш поширених медичних приладів. Ціна його невисока, а собівартість аналізу на ковід, за розрахунками вчених, не повинна перевищувати 4 $. Дуже важливо, що багато глюкометрів мають інтеграцію зі смартфонами, це істотно полегшить передачу та збір епідеміологічної інформації.

Як писав MedOboz, чистка зубів перед виходом з дому може допомогти запобігти зараженню коронавірусною інфекцією.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки