МоваЯзык

/ Пульмонологія

Російські вчені заявили, що знайшли новий спосіб лікування коронавірусу

62т
Читати матеріал російською

У Росії заявили, що створили світлодіодну установку для безпечного лікування від важких захворювань, зокрема й коронавірусу.

Новий спосіб лікування COVID-19 нібито знайшли студенти магістратури Національного дослідницького ядерного університету "МІФІ", повідомляє РИА Новости.

Установка заснована на застосуванні фотодинамічного методу – опромінення світлом у червоному діапазоні спектра великих поверхонь тіла. Цей метод раніше розроблявся в інституті для діагностики та лікування пухлин.

"Це один із новітніх методів лікування з використанням фотосенсибілізаторів. Вони вводяться в організм пацієнта, де захоплюються вірусами й під дією опромінення вбивають вірус. Водночас фотосенсибілізатори дезактивують імунокомпетентні клітини, відповідальні за цитокіновий шторм, і тим самим дозволяють уникнути смертельно небезпечної реакції імунної системи організму на вірус. Фотодинамічна методика має високу ефективність і мінімальну кількістю побічних ефектів, практично не дає ускладнень", – розповів професор Віктор Лощенов.

За його словами, раніше у світі не було установок, здатних проводити опромінення з достатньою щільністю потужності й енергії без шкоди для пацієнта. Наявні системи володіли потужністю в 1,5 Вт, але цього було недостатньо: потрібно збільшити потужність майже в 10 разів, щонайменше до 12 Вт.

Нове лікування вже встигли отримати понад 40 хворих на коронавірус. Відразу після опромінення в пацієнтів було зафіксовано підвищення сатурації кисню в крові, зникала біль у легенях, до хворих повертався нюх. Одужання в цій групі йшло значно швидше, ніж у тих, хто не отримував опромінення.

Як писав OBOZREVATEL раніше, ізраїльський імунолог професор Яків Беркун попередив про небезпеку поспішної вакцинації від коронавірусу.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

Місце
0
Коментарі
15
42
Смішно
18
Цікаво
2
Сумно
5
Треш

Блоги медицини