Учені знайшли спосіб боротьби з супербактерією, яка масово вбиває людей

Розроблено зброю проти ентерокока, який масово вбиває

Учені з Університету Пердью в Австралії розробили препарат для боротьби зі смертельно небезпечним лікарсько-стійким ентерококом.

Як повідомляється в Journal of Medicinal Chemistry, супербактерія щорічно вбиває 2 тисячі осіб в одних тільки США.

Дослідники отримали біологічні активні молекули на основі препарату ацетазоламіду, який використовувався більше ніж 80 років у боротьбі з глаукомою, застійною серцевою недостатністю та іншими захворюваннями. Ці сполуки мають підвищену активність проти клінічних штамів ентерокока, що викликає внутрішньолікарняні інфекції.

Відео дня
Розроблено зброю проти ентерокока, який масово вбиває

Одні молекули швидко всмоктуються й борються з системною інфекцією, а інші здатні знищувати бактерії всередині шлунково-кишкового тракту.

Ентерококи проникають у кишковий тракт, до того ж найбільш високий ризик інфекції для тих, хто був госпіталізований і перебуває в лікарні, тому ентерококові інфекції відносять до внутрішньолікарняних. Вони можуть стати причиною перитоніту, коли в черевну порожнину потрапляє вміст кишківника.

Як і інші супербактерії, ентерококи мають масову стійкість до антибіотиків.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені показали, як еволюціонує бактерія кишкової палички.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки