Вчені знайшли спосіб знищити коронавірус за 48 годин

Вчені знайшли спосіб знищити коронавірус за 48 годин

Австралійські вчені з'ясували, що протипаразитарний препарат івермектин може знищити коронавірус COVID-19 за 24 години, проте поки тільки в пробірці.

Про це йдеться в статті, опублікованій в виданні Antiviral Research. За словами доктора Кайлі Вагстафф з Інституту біомедичних досліджень Монаша, яка очолювала дослідження, івермектин зупинив зростання SARS-CoV-2 в клітинній культурі протягом 48 годин.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

"Ми виявили, що навіть одна доза може видалити всю вірусну РНК за 48 годин і що навіть за 24 години вона значно скоротилася", – сказала Вагстафф.

Відео дня
Вчені знайшли спосіб знищити коронавірус за 48 годин

Вчені попередили, що поки що дослідження проводилися в пробірці. Препарат ще повинен пройти випробування на людях. Наступне завдання вчених – з'ясувати, чи є ефективна доза, при якій можна використовувати його для людей.

Застосування івермектіна для боротьби з COVID-19 буде залежати від результатів подальших доклінічних і клінічних досліджень. Зараз австралійські вчені активно шукають фінансування.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, в Україні ведуться переговори про постачання препаратів з активною речовиною гідроксихлорохін, яка продемонструвала ефективність в лікуванні коронавірусу COVID-19.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки