Вчені знайшли вірус, який викликає депресію

7,6 т.
Вчені довели, що вірус викликає депресію

Японські вчені довели, що причиною депресії є вірус.

Як повідомив РИА Новости професор Медичного університету Дзікей Кадзухиро Кондо, фахівці досліджували шостий вірус герпесу, носіями якого є всі люди.

Цей вірус міститься зазвичай в крові, проте під час стресу може проявлятися і в слині. При такому розкладі він починає заражати нюхову цибулину в порожнині носа, а потім його ген виробляє протеїн SITH-1. У свою чергу, протеїн направляє в клітини цибулини кальцій, який їх в підсумку вбиває.

Відео дня

"Нюхова цибулина грає важливу роль в мозку, вона пов'язана і з емоціями. Тому коли клітини нюхової цибулини вмирають, це впливає і на емоції. Наприклад, накопичується стрес... Це є причиною депресії", – зазначив Кондо.

Вчені довели, що вірус викликає депресію

В ході дослідження вчені з'ясували, що при наявності у людини протеїну SITH-1 ризик виникнення депресії у неї зростав у 12 разів.

Даний білок був знайдений у 80% людей з підтвердженою депресією.

Як повідомляв OBOZREVATEL, зоряний півзахисник французького ПСЖ Анхель Ді Марія впав у депресію через коронавірус.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки