Вчені знайшли зв'язок між ожирінням і коронавірусом

Вчені знайшли зв'язок між ожирінням і коронавірусом

Зайва вага, тобто ожиріння може стати додатковим фактором ризику заразитися коронавірусом COVID-19.

Дієтологи пояснили, що чим вище індекс маси тіла, тим вище ймовірність отримати серцево-судинні патології або діабет другого типу, передають "Известия".

Крім того люди із зайвою вагою мають один ще один фактор ризику: зменшення глибини дихання і обсягу функціонуючих легенів.

Вчені знайшли зв'язок між ожирінням і коронавірусом
Відео дня

"Ожиріння часто є супутником цілого ряду хронічних патологій, включаючи діабет. Причому зайва вага може бути як причиною хронічного захворювання, так і його наслідком. Є підстави вважати, що люди з надмірною масою тіла більш уразливі для зараження коронавірусом", – відзначили вчені.

Також дієтологи підкреслили, що люди з крайніми формами ожиріння часто мають 3 – 4 захворювання, і це підвищує ризик погано впоратися з будь-якою інфекцією, в тому числі і з COVID-19.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені повідомили, що коронавірусна інфекція може стати хронічною у людей, які нею заразилися.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки