Вчені знайшли зв'язок між ожирінням і коронавірусом

Вчені знайшли зв'язок між ожирінням і коронавірусом

Зайва вага, тобто ожиріння може стати додатковим фактором ризику заразитися коронавірусом COVID-19.

Дієтологи пояснили, що чим вище індекс маси тіла, тим вище ймовірність отримати серцево-судинні патології або діабет другого типу, передають "Известия".

Крім того люди із зайвою вагою мають один ще один фактор ризику: зменшення глибини дихання і обсягу функціонуючих легенів.

Ожиріння
Відео дня

"Ожиріння часто є супутником цілого ряду хронічних патологій, включаючи діабет. Причому зайва вага може бути як причиною хронічного захворювання, так і його наслідком. Є підстави вважати, що люди з надмірною масою тіла більш уразливі для зараження коронавірусом", – відзначили вчені.

Також дієтологи підкреслили, що люди з крайніми формами ожиріння часто мають 3 – 4 захворювання, і це підвищує ризик погано впоратися з будь-якою інфекцією, в тому числі і з COVID-19.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені повідомили, що коронавірусна інфекція може стати хронічною у людей, які нею заразилися.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки