МоваЯзык

/ Пульмонологія

Вчені зробили оптимістичну заяву про вроджений імунітет від COVID-19

67.9т
Читати матеріал російською

Вроджений імунітет до COVID-19 може бути у більшої кількості жителів Землі, ніж вважалося раніше.

Його виявили у 20-50% осіб, які не контактували з коронавірусом, пише British Medical Journal з посиланням на шість досліджень.

Наприклад, взяті в американців аналізи крові в 2015-2018 роках показали, що у 50% з них був імунітет.

Також він виявлявся в містах, де фіксувалися спалахи COVID-19: у Нью-Йорку у 23% обстежених жителів, у Лондоні – у 18%, в Мадриді – в 11%.

У загальнонаціональних вибірках дослідники знайшли імунітет не більше ніж у 9% населення.

Вчені вважають, що це можна пояснити перехресним імунітетом, сформованим після контакту з іншими типами коронавірусів, зокрема і на звичайну застуду.

Автор дослідження відзначив, що ці дані можуть змусити чиновників переглянути припущення про те, як вимірювати частку населення, сприйнятливого до коронавірусу. Зараз вони вважають, що антитіла є у невеликого відсотка людей. На підставі цього чиновники роблять висновки, що пандемія триватиме довго.

У публікації уточнюється, що контакт із вірусом не обов'язково призводить до зараження, а зараження – не обов'язково до хвороби. Водночас хвороба не обов'язково сприяє виробленню антитіл, які можна виявити.

Як повідомляв OBOZREVATEL, американські вчені прийшли до висновку, що клітини людської імунної системи здатні зберігати інформацію про коронавіруси, тому в майбутньому вони зможуть знову відображати атаку цієї інфекції.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини