Від коронавірусу помер ще один пасажир лайнера, на якому були українці

Від коронавірусу помер ще один пасажир лайнера, на якому були українці

У Японії від коронавірусу помер ще один пасажир круїзного лайнера Diamond Princess, який стоїть на карантині в порту Йокогама.

Про це повідомило видання NHK. За даними Міністерства охорони здоров'я Японії, у лікарні помер 80-річний чоловік. Зазначається, що це вже третій випадок смерті від коронавірусу серед пасажирів круїзного лайнера Diamond Princess.

Станом на 22 лютого кількість заражених коронавірусом на лайнері становить 634.

Від коронавірусу помер ще один пасажир лайнера, на якому були українці
Відео дня

Нагадаємо, 20 лютого у Японії повідомили про смерть двох пасажирів лайнера Diamond Princess, які були заражені коронавірусом. Один із загиблих – чоловік у віці близько 80 років, друга – жінка. Це були перші випадки смерті серед пасажирів лайнера.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки