Виразки по всьому тілі: лікарі попередили про нову небезпеку через COVID-19

Виразки по всьому тілі: лікарі попередили про нову небезпеку через COVID-19

Через пандемію коронавірусу COVID-19 людству може загрожувати ще одна хвороба, що спричинює виразки на тілі – виразка Бурулі, або ж виразка Бернсдейла.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВ І РУС

Це захворювання дуже поширене в Австралії, передає Daily Mail.

Повідомляється, що через ізоляцію громадяни стали більше часу проводити в своїх садках при приватних будинках, у такий спосіб наражаючи себе на небезпеку бути покусаними комахами.

Пандемія COVID-19
Відео дня

"Ми наполегливо закликаємо людей захистити себе від виразки Бурулі, надягаючи одяг із довгими рукавами, довгі штани, закриті черевики й рукавички під час садівництва", – попередили влада австралійців.

Лікарі рекомендували уникати укусів комах і обробляти рани антисептиками. Перші ознаки виражаються почервонінням і можуть виникати за чотири-десять тижнів після зараження. Хвороба також може проявити себе і через чотири-п'ять місяців.

Симптоми виразки Бурулі:

  • невеликий безболісний горбок, схожий на укус комахи, на руках і ногах;

  • місце укусу зростає та набухає протягом днів і тижнів;

  • розвиток "шишки" часто може бути болючим;

  • у зараженого може знижуватися температура тіла;

  • місце укусу стає яскраво-червоним і перетворюється на струп, що не загоюється;

  • потім струп розпадається і перетворюється на виразку, яка продовжує збільшуватися.

Лікується виразка Бурулі тільки після огляду медиком, шляхом призначення антибіотиків. У важких випадках роблять операцію, щоб вирізати заражені тканини шкіри. Також може бути призначена трансплантація шкіри, якщо виразка сильно розрослася.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лікарі попередили, що коронавірус вражає не тільки легені, а зачіпає всі органи людини вже на останній стадії захворювання.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки