Вірусолог назвав головну "хитрість" коронавірусу

  • У деяких хворих на COVID-19 виявлено відсутність в організмі інтерферону

  • Він допомагає організувати захист від вірусних патогенів

  • Натомість SARS-CoV-2 уповільнює реакцію організму на вторгнення вірусу

Названо хитрість коронавірусу

Уповільнення реакції організму на вторгнення коронавірусу може бути ключовою "хитрістю" цього захворювання.

Таке припущення після досліджень висловив американський вірусолог Шейн Кротті. Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що у низки хворих на COVID-19 було виявлено відсутність речовини, яку називають інтерфероном, що допомагає організувати захист організму від вірусних патогенів та може використовуватися для лікування таких станів, як інфекційний гепатит.

"Хитрість" COVID-19 полягає в порушенні інтерферонової відповіді організму
Відео дня

За словами вірусолога, тепер з'являється все більше даних, які свідчать про те, що значна частина пацієнтів із коронавірусом серйозно хворіє через порушення цієї інтерферонової відповіді.

Так, останні дослідження, опубліковані в журналі Science, продемонстрували, що недостатній рівень інтерферону може стати "небезпечним поворотним моментом" в інфекціях SARS-CoV-2.

"Схоже, у цього вірусу є одна велика хитрість. Вона полягає в тому, щоб уникнути початкової вродженої імунної відповіді протягом значного періоду часу і, зокрема, уникнути ранньої відповіді інтерферону I типу", – пояснив Кротті.

Як повідомляв OBOZREVATEL, фахівці Медичної школи Бостонського університету, провівши аналіз крові понад 200 пацієнтам із коронавірусів, назвали вітамін, здатний знизити ризик смерті від COVID-19.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки