Вистачить на 20 тисяч пацієнтів: Степанов анонсував поставки ліків від коронавірусу

Вистачить на 20 тисяч пацієнтів: Степанов анонсував поставки ліків від коронавірусу

Найближчим часом Україна отримає партію препарату "Плаквеніл", якого вистачить для 20 тисяч осіб.

Про це ввечері в четвер, 2 квітня, в ефірі "Право на владу" заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. За його словами, це "фактично єдині ліки від коронавірусу".

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

"Плаквеніл" – це єдиний препарат, в якому є речовина, яка безпосередньо впливає на лікування коронавірусу. Зараз надійшло три тисячі упаковок. Наступного тижня має надійти препаратів для лікування 20 000 пацієнтів", – розповів він.

Відео дня
Максим Степанов

Як писав OBOZREVATEL, коронавірус в Україні планують лікувати комплексом препаратів проти малярії, ревматоїдного артриту і ВІЛ-інфекції, які показали гарні результати в інших країнах.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки